גיא מועדוני ספורט בע"מ
קאנטרי קלאב נווה אילן
ביהס-לשחייה
עדכונים על בית הספר לשחייה כאן באתר באופן שותף, הישארו מעודכנים!

עמית אייכל מסיים רביעי בגביע ירושלים!

עמית אייכל, שחיין נבחרת בית הספר לשחייה בנווה אילן, השיג בשבוע שעבר תוצאה מכובדת כאשר סיים במקום הרביעי בכל הגילאים במקצה 50 מטר חופשי עם תוצאה מרשימה של 29.02 שניות!

תחרות גביע ירושלים התקיימה בתחילת החודש בחוות הנוער, ביתה של הפועל ירושלים לשחייה. במסגרת שיתוף הפעולה עם ביה"ס לשחייה בקאנטרי נווה אילן משתתפים מדי חודש שחייני בית הספר בתחרויות האיגוד הנערכות בסביבת ירושלים. בתחרות האחרונה, במסגרת גביע ירושלים הבינלאומי, השיג אייכל את התוצאה הטובה ביותר שלו העונה כאשר נגע בקיר לאחר 29 שניות ושתי מאיות השניה! עם עצירת השעון קבע שיא עונתי וכן מקום רביעי כללי בכל התחרות למקצה זה.


*אילוסטרציה


עמית עצמון, מאמן בית הספר לשחייה, היה מרוצה מהתוצאות: "השחיינים שמגיעים באופן קבוע לתחרויות מקבלים הזדמנויות לשפר את התוצאות שלהם במקצים, וזה ניכר לעין. התוצאות משתפרות עם כל מדידה וההשקעה של השחיינים באימונים בהחלט מתגמלת אותם כראוי".

תוצאות נוספות של שחייני ביה"ס מהתחרות:
-רועי אייכל 32.51
-יותם אשכנזי 42.17


שחייני הנבחרת יוצאים לתחרויות מדי חודש ובעוד כשבועיים תיערך אליפות החורף השנתית של בית הספר לשחייה, כיאה לחודש דצמבר, ובה ייקחו חלק מרבית שחייני הקבוצה. התחרות תתקיים בקאנטרי נווה אילן ופתוחה לקהל הרחב לעידוד וצפייה בשחיינים הצעירים!