גיא מועדוני ספורט בע"מ
קאנטרי קלאב נווה אילן
news

נגישות בקאנטרי נווה אילן

קאנטרי נווה אילן עבר לאחרונה עבודות שדרוג רציניות ביותר שמסתיימות בימים אלה, וכעת הוא עומד בכל התקנים עבור נגישות מלאה לבעלי מגבלות ונכים, החל מחנייה מסודרת ועד למתקן הורדת בעלי נכות למים!

לאור המודעות המתרחבת שמתרחשת בישראל בשנים האחרונות, יחד עם התקדמות טכנולוגית, החליט המועדון להתקדם גם הוא ובימים אלה הוא מסיים פעולות קידום הנגשה עבור כל חבריו ואורחיו, כולל אלו שאינם מסוגלים להשתמש במתקניו כשאר האנשים, ומציע כעת שימוש בכל המתקנים ללא קשיי מגבלה!
בין השדרוגים שנעשו עבור בעלי מוגבלות ונכים תוכלו למצוא:
  • חניית נכים מסודרת, בעלת סימון כחול לבן תיקני ורמפת עלייה מהכביש אל המדרכה, ישר בכניסה לקאנטרי.
  • משטחי מעבר במקומות אשר יש בהם מדרגות: כניסה מהחניה, מעבר למגרשי טניס, הדרך אל חדר סטודיו החוגים, מעבר לברכה ולמדשאות.
  • שירותי נכים - מרווחים ונוחים, אשר עומדים בכל התקנים הרלוונטים.
  • מלתחת נכים - מיועדת במיוחד עבור מי שאינו מסוגל להיכנס למלתחות הגברים או הנשים בעקבות מגבלותיו. מלתחה סגורה ובה גם שירותים, עמדת החתלה ועמדת הלבשה - כולן מותאמות עבור מי שאינו יכול להשתמש במתקנים הרגילים.
  • כסאות ברכה מיוחדים עבור אנשים שירצו לנפוש ברחבת הברכה ומחוצה לה בישיבה על כסא המותאם לצרכיהם.
  • אתר מונגש - כפי שתוכלו לראות מצד שמאל באתר שלנו, קיים ממשק נגישות המיועד במיוחד עבור אלו הזקוקים לחידוד הממשק עבור השימוש באתר: ניגדיות צבעים, הגדלת גופן, הדגשת קישורים, ביטול אנימציות ועוד מגוון אפשרויות נוספות, המתאימות לכל אדם באשר הוא מוגבל. הממשק עוזר לאלו שצריכים יד בהבנת ההנקרא, והאיטראקציה עם תוכן האתר!
מנהל הקאנטרי, באסאם חלואני, אמר בהתרגשות: "אנחנו שמחים שעבודות שדרוג ההנגשה עבור חברינו ואורחינו על סף סיום. עבדנו קשה מאוד כדי להוציא לפועל את הפרויקט וכעת אנו מקווים כי כולם יוכלו להנות במידה שווה מכל המתקנים והאטרקציות שיש לנו להציע. שיוויון זכויות הוא דבר חשוב מאוד עבורנו ועכשיו אפשר לומר שגם בקאנטרי נווה אילן מארחים בכבוד את כלל האוכלוסיה, גם מי שאינו כשיר במלואו".